موسسه تزستان

موسسه علمی و پژوهشی تزستان در سال ۱۳۹۰ به منظور پاسخگویی نیازهای آموزشی و ارتقا سطح علمی و پژوهشی کشور راه اندازی شد. مشاوره و موفقیت علمی بیش از ۱۰۰۰ دانشجو مقطع ارشد و دکتری از افتخارات موسسه علمی و پژوهشی تزستان می باشد. تفاوت در نحوه مشاوره و هدایت دانشجویان موجب تمایز خدمات موسسه شده است. آموزش پذیرش مقالات isi ، ورکشاپ مقاله نویسی ، آموزش پروپوزال نویسی جز اولویتهای پژوهشی موسسه می باشد.
هدف موسسه علمی و پژوهشی تزستان راه اندازی مرکزی برای پشتیبانی از دانشجویان و جامعه علمی در راستای آموزش انجام و برگزاری دوره های تخصصی مقاله نویسی می باشد.
موسسه علمی و پژوهشی تزستان  به دانشجویان عزیز پیشنهاد می نماید با شرکت در دوره های آموزشی مهارت و دانش لازم در راستای انجام پروزه های خود را کسب نمایند.
مراجعین مرکز ما ابتدا دوره عمومی و مهارتهای لازم برای انجام  را می گذرانند، سپس ترجیحا جلسات اختصاصی در راستای نحوه انجام  و یا طرح علمی آموزش های لازم مانند آموزش نرم افزار مدنظر موضوع  شما برگزار می گردد.همچنین از ابتدای شروع، برای انتخاب موضوع در کنار شما هستیم و در طی مراحل انجام  پس از سپری کردن دورهای آموزش انجام ، جلسات رفع اشکال و توجیهی برگزار می گردد.
انتخاب موضوع ، آموزش نگارش، آموزش انجام، تحلیل آماری، آموزش شبیه سازی فصل ۴، آموزش پروژه های نرم افزاری، ویراستاری، پاورپوینت، آموزش مقاله نویسی، اکسپت مقالات ISI، اکسپت مقالات علمی پژوهشی مصوب وزارتین جز خدمات اصلی موسسه علمی و پژوهشی تزستان می باشد